تور دبی | قیمت تور دبی | تور دبی 95 tag:http://www.dubaiautumnfair.ir 2019-05-18T11:16:10+01:00 mihanblog.com تور دبی فروردین 95 2016-04-05T13:56:30+01:00 2016-04-05T13:56:30+01:00 tag:http://www.dubaiautumnfair.ir/post/1 حمید پارس شهر دبی به جرات یکی از مهمترین شهرهای توریستی و تجاری کشورهای عربی می باشد که دارای سواحل جنوبی خلیج فارس قرار گرفته است . این شهر که دیرینه ی زیادی ندارد و از سال 1970 شروع به فعالیت کرده است در حال حاضر یکی از برترین و سریع ترین شهرهای منطقه خاورمیانه می باشد. دبی که به صورت جنون آوری در حال پیشرفت می باشد به علت دارا بودن یکی از برترین هواپیمایی های دنیا می باشد به یکی از برترین مقاصدی تورهای مسافرتی جهان تبدیل شده است از این رو تور دبی به یکی از اصلی ترین تورهای گ شهر دبی به جرات یکی از مهمترین شهرهای توریستی و تجاری کشورهای عربی می باشد که دارای سواحل جنوبی خلیج فارس قرار گرفته است . این شهر که دیرینه ی زیادی ندارد و از سال 1970 شروع به فعالیت کرده است در حال حاضر یکی از برترین و سریع ترین شهرهای منطقه خاورمیانه می باشد. دبی که به صورت جنون آوری در حال پیشرفت می باشد به علت دارا بودن یکی از برترین هواپیمایی های دنیا می باشد به یکی از برترین مقاصدی تورهای مسافرتی جهان تبدیل شده است از این رو تور دبی به یکی از اصلی ترین تورهای گردشگری دنیا تبدیل شده است.

هر ساله هزاران نفر ایرانی به شهر دبی برای تجارت ، سفر و گردشگری و یا دیدن اقوام  توسط تورهای دبی سفر می کنند و از این رو تور دبی به یکی از 3 تور برتر مسافران ایرانی می باشد. تورهای دبی که به چند دسته تور لحظه آخری دبی ، تور دبی و تور های ترکیبی دبی و تور نمایشگاهی دبیتقسیم می شود.


تور دبی

تور دبی فرودین 95 که پس از تور نوروزی دبی شروع شده است و از تاریخ 15 فروردین تا 31 فروردین ادامه دارد یکی از بهترین فصول برای سفر به دبی می باشد . دبی که در منطقه ای صحرایی قرار دارد یکی از گرمترین مقاصد در فصول تابستانی می باشد اما دما در فصل بهار و مخصوصا فرودین بسیار مناسب می باشد و مسافران می توانند از مراکز خرید و مناطق دیدنی و نمایشگاه های دبی دیدن کنند و یا از پارک های آبی بسیار متنوعی که در این شهر بسیار زیبا قرار دارد لذت ببرند.

سفر به دبی در فروردین 95 را به شما مسافران گرامی پیشنهاد می کنیم تا بتوانید خاطره ای بسیار زیبا و جانانه را در تور دبی برای خود و خانواده خود بسازیدو سعی کنید در صورت امکان تورهای لحظه آخری دبی را نیز فراموش نکنید که به سبب تفاوت قیمت زیاد آنها بسیار پر طرفدار می باشند و مسافران بسیاری این تورهای مسافرتی را انتخاب می کنند.

]]>